[]

Yht Pendik diye ama Bakırköy

Yht malum zam geldi. Pendik 85 Bakırköy 96. Benim sorum ; Pendik
Diye alsak Bakırköy de İnsek. Kim bakacak ki? İsteyen istediği yerde iniyor. 
bir şey olacağını sanmıyorum. pendikte boşalıyor zaten baya.


  • neverlose  (07.10.19 10:10:30) 
sorun olmaz da madem niyeti bozdun gebze hatta izmit diye al bi 15-20 lira daha cebinde kalsın da bir işe yarasın. 11 lira için kafa yorduğuna değmez.


  • hadsafhada  (07.10.19 10:45:06) 
:) Gebze de binen falan olur sonra komik duruma düşmeyelim.


  • gameofannen  (07.10.19 11:01:14) 
Önceki istasyonlardan binemiyorsundur büyük ihtimalle. Sonraki istasyonlardan binebilirsin.


  • glamdr1ng  (07.10.19 11:30:03) 
Kontrol ediyorlar yolun devamında. Umarım yakalanıp rezil olursunuz.


  • lisw  (07.10.19 11:34:57) 
Yapacağından değil. Bazen aklıma böyle şeyler takılıyor. Her şeyde bir açık bulmaya çalışıyorum.


  • gameofannen  (07.10.19 11:40:44) 
hırsızlığın başka bir tanımını mı bulmaya çalışıyorsunuz?


  • elorelia  (07.10.19 12:00:26) 
inmeniz gereken istasyondan binip sizin koltuğunuza oturup devam edecek biri yoksa yapabilirsiniz. pendik'ten bakırköy'e gitmek için binip sizin yerinize oturacak biri varsa, tren de doluysa şapa oturursunuz.

1 durak falan olsa neyse, inmeye yetişemedim, kaçırdım numarasıyla bi sonraki istasyona gidersiniz de arada 3-4 istasyon var bildiğim kadarıyla.

yani mesela ankara'dan eskişehir'e gitmek için polatlı'ya bilet alırsınız. polatlı'da durduğunda azıcık yavaş hareket edip, bi de hop dur makinist inemedim durdurun falan panik numarası yapıp inmeyi kaçırıp eskişehir'e kadar gidebilirsiniz. polatlı'dan binip eskişehir'e gitmek için sizin koltuğuna bilet alan kişi oturur. ayakta kalırsınız ama ucuza gitmiş olursunuz geh geh.

yol göstermiş gibi olmayayım. yapın diye yazmadım, hırsızlık bu.
  • kibritsuyu  (07.10.19 12:23:21 ~ 12:24:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.