[]

gece uykuda terleme

evin içi normal sıcaklıkta ve kalın olmayan bir pijama ile uyuyorum. fakat her gece istisnasız su gibi terliyorum. dün gece 3 defa tişört değiştirdim terlemekten.

bunun sebebi ne olabilir? benim aklıma bir tek şeker geliyor. beslenmeme biraz dikkat ettiğimde düzelme olabilir belki.

not: hipertansiyon hastasıyım ayrıca.

 
alez kullanıyorsanız bir gece alezsiz yatmayı deneyin bakalım değişecek mi durum. alez uykunun gizli düşmanıdır.


  • evde liyakat kalmamis  (07.10.19 10:07:58) 
Gece terlemesi göğüs hastalıklarını da akla getirir. Madem şekerden de şüpheleniyorsun, bir dahiliye uzmanına görün, sağlamsın derse iki olasılığı da elemiş olursun ne güzel.

Not: 1.Pijamanın kumaşı sentetik mi?
2. @evde liyakat kalmamis haklı.
  • Mirket  (07.10.19 11:02:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.