[]

Kablosuz bluetooth kulaklık alalım bana

150 max bütçem.

Iphone kulaklığı gibi olsun yani kulak içine girmesin.

3-4 müzik götürsün.

Sağlam olsun, teki gitti, ses gitti, o oldu bu oldu olmasın.

Evet bunları toplayınca airpods çıkıyo biliyorum ama en yakınını bulalım tecrübe ve önerilerinizle.

Mesela tws var. Ama bu adamları. 483 tane kulaklık modeli var. Hangisi nedir anlamadım. Hadi bi tane buldum, aliexpress’te 85 tl oluyor. Ama tr’ye gelince kaç para olcak bilmiyorum. E bi de süresi var tabi.

Ne dersiniz. Mesela şunu buldum bi, ama işte bilmiyorum yani. Bu yönlendirmesin sizi.
ty.gl

5 dolarlık tws ürünü aliexpress’te, hepsiburadada 150 tl de oluyor. Bilemiyorum.

Thx.

 
eksisozluk.com
Bende tws11 var ben gayet memnunum. Bangır bangır 45 dk- 1 saat gidiyor.
Normal seviyede 1.5 saati buluyor.
Sporda koşu bandında falan rahat oluyor kablosuz olması.
Ofisteyken de önce tek kulaklığı bağlıyorum sonra onun şarjı bitince ötekini bağlıyorum öyle götürüyo akşama kadar.
Telefonum iphone6s
  • kitik  (07.10.19 10:39:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.