[]

OEM Windows sorusu

anakartı kitleme olayı var.

oem win yüklenince

o anakarta bir daha başka win yüklenmiyor mu?

yoksa sadece oem win bir daha başka anakarta mı yüklenmiyor.

 
istediğin win versiyonu yüklenir anakarta. mesela benim cihazda 2 adet windows kayıtlı. bir home bir de prof. versiyonu. çok alakasız farklı bir versiyon da yüklenip etkinleştirebilir. sıkıntı yok.

anakart değiştirdin veya aktarmak istiyorsun başka pc'ye lisansını. bu durumda microsoft bir kez taşımana izin veriyor. (bu biraz tartışmalı bir konu. açılmış davalar vs. var. ama en son uygulama bu yöndeydi)
  • delidir yakalayin  (06.10.19 21:28:24) 
yoo yüklenir


  • kingcyrax  (06.10.19 21:30:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.