[]

TV tavsiyesi

arkadaşlar merhaba, televizyonumuz bozuldu. teknolojiyi ve günceli takip eden arkadaşlardan güzel ve uzun süre kullanabileceğimiz bir tv tavsiyesi isteyeceğim. çok da pahalı olmasın ama.

edit : link verebilirseniz süper olur.


 
ben axen aldım 7 ay önce. ekranı büyük olsun dedik, markaya bakmadık. sağdan sola 125 cm ekranı var, inç olarak aklımda değil. herhangi bir sıkıntısını görmedim bugüne kadar. fiyat 3200 idi o zaman. diğer markaları kullanmadığım için bilemiyorum ama axenden daha kaliteli markalar var, samsung, lg gibi .


  • koseli cember  (06.10.19 20:14:38) 
ben eski bir sony'ci olarak lg tavsiye ederim.
49 inç ve yukarısı ise 4k alabilirsin ama şahsen pek farkını göremediğimden ucuzsa full hd de alabilirsin diyorum.
çünkü dünya üstünde 4k film sayısı bile 500 civarı şu anda. yani 4k hakkını veren bir yayına raslaman zor.
evde 25 mbit üstü internet varsa netflix üyeliği de alırsan 4k izlersin bak. ama denedim pek performans alamadım. genelde kendi yapımları 4k.
  • ozdek  (06.10.19 20:21:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.