[]

projeksiyon makinesini açma-kapama için telefon aplikasyonu

projeksiyon makinelerini açma-kapama için telefona indirilen bir app ya da program varmış. nedir bu programın adı? ne diye aratırsam çıkar? telefon iphone, projeksiyon aleti muhtelif markalar.
 
epson'un direkt kendi uygulası var mesela. farklı markaları kumanda edebilen bir uygulama var mı bilmiyorum, appstore'a hızlıca bir göz attım ama göremedim.


  • hadsafhada  (06.10.19 19:35:32) 
Broadlink RM Pro Plus alirsaniz uzaktan kumandasi olan her seyi (projeksiyon, TV, klima, dekoder vb) telefon uygulamasindan kontrol edebilirsiniz.

Hatta Google Home varsa uzaktan kumandali her seyi sesle de kontrol edebilirsiniz.
  • crown  (06.10.19 22:50:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.