[]

xiaomi'den bilgisayara resim aktarımı

Selamlar,
Android kullanmaya yeni başladım. USB ile bilgisayara bağladığım zaman resim paylaş seçeneği ile karşıma çıkan resimler bir tek kamera ile çekilmiş olanlar ve screenshot olanlar olarak gösteriyor. Whatsapp'tan gelen resimler vb atılmıyor gibi geliyor.. telefondaki tüm fotoğrafların aktarılmasını tam olarak nasıl sağlayabilirim? Kendi yarattığım dosyaların dosya adı ile aktarmak da dahil.
Teşekkür ederim.


 
usb ile bilgisayara bağlayıp dosya yöneticisi şeklinde niye açmıyorsun, içindeki tüm klasörler çıkar öylece


  • nahtoderfahrung  (06.10.19 19:35:07) 
Madem yeni Androidcisiniz başka bir yol anlatayım.
1. Normal galeriyi kullanmayın. Google photos u kullanın.
2. Google photos u açın, ayarlardan Yedeklenecek klasörleri seçin. Orada göreceksiniz.
3. Ayarlarda orijinal boyut u seçmeyin yüksek çözünürlüğü seçin.
Bu ayarlarla istediğiniz klasörler Google photos un bulutun Yedeklenir.
Kablo ile bağlamadan bilgisayardan Google photos un Web sayfasına girerseniz fotoğrafları bilgisayara indirebilirsiniz.
Bir fotoğrafı Google photos ile silerseniz buluttan da silinir.
Yedeklenmis fotoğrafları telefondan silmek ama bulutta tutmak isterseniz Google photos u telefondan açıp menüden free UP space ya da yer aç i seçin. Bu Yedeklenmis olan fotoğrafları sadece telefondan siler.
  • kisa  (06.10.19 20:07:25) 
resim değil data paylaş kısmını seç diğer fotolarda başka klasörler içinden çıkacak.


  • basond  (06.10.19 20:09:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.