[]

İlkokul çocuğuna telefon/GPS saat

Hangisi daha makul? Bazen dışarda olmamız gerekiyor ve annesinin telefojunu bırakıyoruz.

Tuşlu bir telefon mu versem yoksa su GPS li şeylerden mi alsam?

GPS e bence gerek yok gibi ama ne dersiniz?

 
hangi şehirdesiniz?
istanbulsa gps iyi olur, ne olursa olsun.

  • jimjim  (06.10.19 16:50:40) 
Yok ufak bı ilcedeyiz


  • lion de la Turquie  (06.10.19 16:53:15) 
gps'li saat vardi arama da yapabiliyordu. 4 kisi falan kaydediyorsun cocuk diret saatten arayabiliyordu. gps'i var. okulu falan giriyorsun belli bir range'den cikinca sana bildirim veriyordu falan. ona bakin bence. alcatel'di benim gordugum.

buldum hatta: www.hepsiburada.com
  • seksli harf  (06.10.19 16:53:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.