[]

Proxy kullanarak girdiğimiz site ip numaramızı görür mü

Sb. Proxy kullanıyoruz diyelim. Dünya çapında bilinen bir site olsun girdiğimiz site de. İnternet servis sağlayıcısının bize atadığı ip numaramızı (public ip deniyor sanırım) görebilir mi, yoksa proxy yi mi görür? Teşekkürler.
 
evet bulabilirler, bazı proxyler orjinal ip'yi de teslim ediyor siteye.


  • nahtoderfahrung  (06.10.19 16:11:01 ~ 16:11:13) 
Bazıları da etmiyor mu?


  • Kahir ekseriyet  (06.10.19 16:14:59) 
evet etmeyenler var, anonymous proxy olarak araştırın,

xhaus.com

buradan X-Forwarded-For diye bir şey görmedğinize emin olun
  • nahtoderfahrung  (06.10.19 16:15:56) 
kullandığın servise bağlı. bu çok kez soruldu. ne yaptığına da bağlı.


  • false pretension  (06.10.19 18:36:21) 
webrtc kapatmadıysan local ip bile görür. ayrıca vpn, proxy kabak gibi sırıtıyor zaten dc çıkışlı ip. paraya kıyıp residential aldıysan farklı tabi.


  • denek hayatım  (06.10.19 19:26:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.