[]

Lepistes hamile mi

eksiup.com

eksiup.com

Ilk geldiğinde siyahlık yoktu karnının arkasında

 
Ne kadar oldu balık geleli , 25-30 günde bir yavrular lepistesler . Resimde tam belli olmuyor ama az 1 haftası filan kalmış gibi bunun.
eksiup.com
Benim lepsiteslerden önceki 2 gün sonra arkadaki 1 hafta sonra doğurdu
fikir vermesi açısından
  • bnmzz  (06.10.19 14:07:29) 
evet. allah anali babali buyutsun. ayirmazsan anasi yer ama yavrulari.


  • icim urperiyor  (06.10.19 14:15:25) 
Plastik yavrulama kapları oluyordu yanlış hatırlamıyorsam, yavrular/yumurtalar altta düşüyor yukarı çıkamıyordu anne yiyemiyordu.


  • John Bloor  (07.10.19 10:34:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.