[]

Üzülünce üşümek normal mi?

Hatirlayabildigim kadar küçüklüğümden beri yaşıyorum bunu. Çok üzüldüğüm zaman ortam sıcaklığından bağımsız olarak üşüyorum. Tir tir titreyerek üşüyorum hem de. Kaç kat giyinsem de üzerimi örtsem de geçmiyor. Bazen aglayabilirsem geçiyor bazen de ancak sızıp uyursam. İşin garibi normalde üşüyen bir insan değilim. Sorum ise şu: bu size de oluyor mu? Neden olduğu konusunda bir fikri olan var mı?
 
olmuyor, üzülünce midem bulanıyor. psikolojik durumların fizyolojik etkileri olması normal bir şey. ama daha önce üşüyen duymamıştım.


  • Bruce  (05.10.19 23:35:57) 
Bu bana da oluyor, icim usuyor, dislerim birbirine carpiyor, cok titriyorum... Cok ilginc, bir tek ben boyleyim saniyordum, konuyu takipliyorum, cevaplari merak ettim


  • cossecant  (06.10.19 00:00:33) 
anksiyete yapiyor. tedirgin olursam titreme nobeti geliyor. sitma gibi .


  • omonia  (06.10.19 00:53:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.