[]

Evdeki küçük sinekler

Merhaba! Evimin her odasında 5er 10ar sinekler var. Ne kadar öldürsem de hiç azalmıyorlar. Nereden geldiklerini de bilmiyorum. Evde yiyecek falan bir şey pek bulunmuyor, buzdolabı bile genelde bomboş, açıkta duran bir şey yok. Kaldı ki 1 ay önce taşındım, köşede çürüyen unutulmuş bir meyve vs olması da mümkün değil. Bitki de yok ki evde toprağından gelsin. Dediğim gibi her odada varlar, öyle duvarlarda, perdelerin üstünde takılıyorlar. Bütün evi de ilaçlamak istemiyorum, nasıl kurtulabilirim bunlardan?
 
kucuk sinekler genelde uzumde oluyor

evde uzum var mi? cok sinek uretir. evde yoksa komusnun balkonunda meyve, uzum, cop olabiilir

@pes etme cok korkunclu bir seymis anlattigin, nerede olmus bu?
  • exlibris  (05.10.19 21:42:31) 
Biz de labda ki sineklerin kaynağını düşünüyorduk raid vb sıktık bitmediler. meğerse fare ölmüş xD

Edit: Büyük sineklerdi
  • fezagezgini  (05.10.19 22:21:03 ~ 22:21:28) 
Çöptendir


  • enis buyutucu  (05.10.19 23:49:47) 
Evde koku da yok ki fare gibi bir hayvan girip ölmüş olsun. Ama düşüncesi bile şu an midemden sapladı beni. Bugün etraflıca bir arama yapmaya çalışayım.


  • peki madem  (06.10.19 08:03:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.