[]

Köpek kulübesi

Sokak hayvanları için yapılan köpek kulübeleri nasıl olmalı? Özellikle kış mevsiminde, kulübenin içinde yastık battaniye olmasa üşürler mi? Dört tarafı kapalı, sadece girişi açık bir kulübede üşürler mi?
Sitenin bir köpeği var onun için soruyorum. tüyleri kalın ve sık, biraz da yaşlı gibi duruyor. 
Kulübenin duvarlarında ısı yalıtımlı levha olursa, bir de sandviç panel mantığında yapabilirsen, çatısının da en üstteki malzemesinin altına kalın bir naylon serip, çatıyı üzerine örtersen mis gibi olur. Yastık, battaniye ıslanır, kurumaz, bana kalırsa gerek yok.

Önemli olan çocuğun kuru ve nispeten sıcak bir sığınakta olması.
  • the she ronin  (05.10.19 17:41:07) 
islanmayan kopege kolay kolay bir sey olmaz. ustu ve etrafi kapali olmadi yeterli ve iyisi bu.


  • turbo sadık  (05.10.19 17:56:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.