[]

Gök gürültüsü korkusu

3 yaşında köpeğim var, gök gürültüsünden çok korkuyor. Korkusunu hafifletmek için herhangi bir yöntem bilen var mı?
 
Bizimki tuvalete kaçıyor genelde, yanımızda tutup normalden biraz daha fazla ilgileniyoruz


  • cthy  (05.10.19 02:43:53) 
Bizimki de kendini güvenli hissettiği bir alana saklanıyor, gürültü geçene kadar başından ayrılamıyorum. İnternetten araştırdım ama hep aynı bilgilerle karşılaşıyorum, tecrübeli birinden destek almak istedim.


  • ehlhibre  (05.10.19 03:01:18) 
Thundershirt diye bir ürün var. Bu amaçla üretilmiş. Google'dan bakabilirsiniz. Çok pahalı derseniz eski bir taytın bacak kısmını kesip bacaklar için delik açarak giydirenler de var.


  • kedili madam  (05.10.19 07:37:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.