site üzerinden cagirdigim temizlikçi ve hirsizlik

Eve temizlikci çağırdım, başına da erkek kardeşimi diktim bugün geldiğimde play station'un bir kolu yoktu , birde kız arkadaşımın gardırop dan iç giyim kiyafeyi kayıp

Başka türlü olma ihtimalini düşünemiyorum zira bir önceki gün 2si de yerindeydi ve tek yaşıyorum yani benden sonra o girdi..

Kız 27 yaşlarında birisi, Şimdi numarası bende var 10 gün sonra bir daha çağırıp sormak istiyorum direk yüzyüze

Sizin fikriniz var mıdır ?

Velev ki o almış olsun, sorduğunuzda evet ben çaldım diyebilecegine inaniyorsaniz sorun. Ha kamera tanik vs yoksa ve caldiklari yüksek meblağ degilse ben ardina düşmez bu durumu siteye iletirdim sanırım.

  • Amaranta ursula  (05.10.19 01:15:26)
ben olsam playstation kolu ve don/sutyen icin kurcalamam. eger kizin yuruttugunden %99 emin isem sokmam bir daha eve, unuturum.

  • cooperr  (05.10.19 01:17:56)
Evde kamera vardı, senin yaptığını tespit ettim ürünleri getir yoksa polise gideceğim diye telefonda blöf at. Çaldıysa kesin yer

  • enis buyutucu  (05.10.19 01:24:23)
enis +1

  • insomniac  (05.10.19 01:27:46)
Belki sizin göremeyeceginiz bir yere koymuştur. Yani ala ala PlayStation kolunu mu almış anlam veremedim

  • olaylar olaylar  (05.10.19 11:10:49)
Peki ya kardeşiniz aldıysa bunları? Bu seçeneği neden eliyorsunuz?

  • John Bloor  (05.10.19 11:20:24)
Temizliğe gelen 27 k ps kolunu ne yapsın birde iç giyim. Hani kazak hırka vs olsa anlıyacağım bir nebze.

  • all girls dream  (05.10.19 11:24:20)
Kleptomani

  • kleider  (05.10.19 12:04:01)
Olabiliyor. Bize gelen bir abla agent provocateur donlarimi çalmıştı. Ben peşine düşmedim, bir daha çağırmadım.

  • old possum  (05.10.19 13:53:05)