[]

Arkadaşlar lütfen şu müziği bulun

Ölüm marşı değil ama ona benzeyen çok duygusal bir muzik. Nerde duydugumu hatırlamıyorum ama eminim bilen vardır aranızda. Bilen yazsın lütfen.


vocaroo.com

Edit: bulundu arkadaşlar, @bak-raist teşekkür ederim.

 
Piyanodan caliniyordu yanlış hatırlamıyorsam dinlediğim ses.


  • bedrozan  (04.10.19 18:39:50) 
kimse bulamaz bunu çok kötü ıslık çalmışın. ne olduğunu anlamak mümkün değil, hatta şarkının sahibi gelse bu benim şarkım diyemez.


  • hem şişko hem deli  (04.10.19 19:15:27) 
Bu ne kardeş nota nota üflemişsin bir şey anlaşılmıyor


  • Melange  (04.10.19 19:18:39) 
şuna benzettim ama
youtu.be

  • bak raist tavsanciklar  (04.10.19 19:18:51 ~ 19:22:08) 
Bak raist, dostum sen gercekten cok zeki birisin. Oyle boyle degil bir muzik kulagim var ama pes yani...nasil buldun ? Necisin ?


  • tunaktunaktun  (04.10.19 20:00:58) 
@tunaktunaktun teşekkürler ama müzik kulağım hiç yoktur. hekimlik gibi de tamamen alakasız bir mesleğim var. sadece müzik dinlemeyi severim. gnossienne no 1 de çok sevdiğim bir eserdir.


  • bak raist tavsanciklar  (04.10.19 20:39:38) 
feridun abi sen misin


  • owaki  (04.10.19 21:22:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.