[]

Kartal'dan Üçüncü Havalimanı

Ne kadar sürüyor? Hangi hat en mantıklısı ve kârlısı?
(Sabah 8 uçağına gibi düşünürsek) 
hiz ve para bakimindan en iyisi saatlik araba kiralama uygulamalari galiba.


  • turbo sadık  (04.10.19 14:08:52) 
havaist en karlısıdır muhtemelen. pendikten havaist var 4 gibi binersen 5'de varır bence gece trafik olmayacağı için.

edit: 2:45'de son sefer var görünüyor pendikten, 4:45'de yeni gün seferleri başlıyor. muhtemelen çok erken gitmiş olacaksın ama 2:45 olabilir maliyeti düşürmek açısından.
  • ayin yazari  (04.10.19 15:38:38 ~ 15:39:50) 
pendik ido'dan havaiste binmek en mantıklı ve kârlısı olur.
sabah 04.45'e binsen 06.15 civarı orada olur. 30 tl.

  • tiny penny  (04.10.19 15:43:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.