[]

Doktora reçete yazdırma sorunu

Saç dökülmesi için avustralya'dan saç derisine sürmek için getiriyorum, içerisinde minoxidil ve finesterid bulunuyor. Ama gönderen eczacı gümrükte takılmaması için reçete istedi. Aile hekimine gittim ancak cildiyeye gitmemi istedi, bugün cildiyeye gittim ancak nedense çekindim isteyemedim sadece kontrol yaptı, minoxidil kullanabileceğimi söyledi ancak reçete yazmadı devlet karşılamaz diye. bu reçeteyi nasıl yazdırabilirim? aramızda yardımcı olabilecek doktor var mı =) (Ankara'da yaşıyorum)
 
doktora anlatsaydınız yazardı istediğinizi. zaten devlet karşılamıyor. niye yazmasın.


  • kveldulv  (04.10.19 11:57:51) 
kontrol muayenesine gidip yazdırın


  • bir soru sorcam  (04.10.19 12:03:56) 
nedense ayıp olacak gibi hissediyorum, bunları illa cildiyeci mi yazması lazım yoksa aile hekimi vs de yazabilir mi?


  • amour fou  (04.10.19 13:07:49) 
Çok özür dilerim ama, gittiğiniz doktordan rica etmek "ayıp olacak" gibi hissederken burada sizi tanımayan görmeyen doktorun yardımcı olmasını mı bekliyorsunuz?

kontrol muayenesine gidip yazdırın +1 hatta yurt dışından getirtmek için istediğinizi de söyleyin, ne var bunda.
  • kobuzchu kiz  (04.10.19 16:17:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.