[]

uzun ilişki sonrası üşengeçlik

Merhaba sevgili roma duyuranları.
Uzun bir ilişkiden çıktım 9 ay kadar sürdü. Kimisi için 1-2 ay gibi geliyor olabilir bu süre ama benim en uzun ilişkimdi. İlişkimde kendimden çok ödün vermiştim, kendime saygımı falan kaybetmiştim. Sonra hepsini geri topladım. Tabii gidenin bana kattığı şeyler de oldu elbet. Şimdilerde sorunum yeni insanlarla tanışmaya üşenmek ve flört etmeyi unutmuş olmak. Ondan sonra bir kaç kadın ve erkekle tanıştım ama hepsiyle istemsizce kanka olduk, friendzonelandım galiba yada ben öyle yaptım. Nasıl çözeriz bu işi bi el atın çöpçatanlık falan yapmak isteyen olursa da hayır demem. 
üşenme evde kalırsın


  • bir soru sorcam  (04.10.19 12:04:46) 
Bir süre üşenme evresinde kalmak iyidir, zamanı gelince üşengeçliğinde geçer zaten


  • Mossy  (04.10.19 13:10:03) 
Uzun ilişkiden sonra toparlanmanın en iyi yolu bol kısa ilişkidir. İlişkide ezilen taraf sen olduğuna göre muhtemelen erkeksin. Ortamım yok diyorsan Ukrayna kaçamağı falan yap. Hem özgüvenin de yerine gelir.


  • rldofiui  (05.10.19 08:22:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.