Şunu Ne Diye Aratayım?

Şu fotoğrafta işaretlediğim aparattan arıyorum, ne diye arattıysam bulamadım. Kendine has bir adı var mı bunun? L şeklinde olan raf altı parçaları işimi görmüyor maalesef. Hatta bundan kalını daha da iyi olur.

i.ibb.co

L demiri? / raf altı L demiri

  • somethinginthewayshemoves  (04.10.19 01:12:19)
Öyle aratınca doğal olarak şöyle L şeklindeki demirler çıkıyor: productimages.hepsiburada.net

  • shangrilla  (04.10.19 01:18:09)
"Köşebent" diye bir kelime keşfettim ve sonuca bir adım daha yaklaştım.

  • shangrilla  (04.10.19 01:20:56)
hocam karavan için mi?

  • Tears of Devil  (04.10.19 02:35:29)
Köşebent demeye geldim ama bu ürün sanırım özel bir ölçü ve kesim.

Köşebent olarak ya deliksiz olarak dümdüz ya da üzerinde bir sürü delik açık olarak bulabilirsiniz.

Estetik önemliyse deliksiz alıp size lazım olan delikleri açarak kullanabilirsiniz.

Aslında köşebent değil de "L profil" olarak aratmak daha mantıklı. İstanbul anadolu yakasındaysanız aliminyum olanlar için nokta atışı adres veririm.
  • John Bloor  (04.10.19 08:11:06)
"shelf bracket".

  • viva paulista  (04.10.19 13:23:52)
@Tears of Devil: Yok hocam, duvara monte katlanır masa yapacağım mutfağa, onun için arıyordum.

@John Bloor: Artık dediğiniz gibi kendim deleceğim son çare. Avrupa yakasındayım bu arada.

Tüm cevaplar için teşekkürler.
  • shangrilla  (04.10.19 18:04:11)
Avrupa yakasıysan çağlayan girişinde, aslında hürriyet mahallesi girişinde aliminyum satıcıları var. Oradan alıp kendine göre kestirebilirsin.

  • John Bloor  (05.10.19 12:27:25)