[]

Bu hangi animeydi? (Psikopat görünümlü bir liseli, ancak pek cici yürekli)

Bir anime sahnesi izlemiştim. Yolda görseniz yolunuzu değiştireceğiniz bir tip vardı. Bu tip, başrol mü yoksa o bölüme mahsus bir karakter miydi bilmiyorum.

Olay örgüsü şöyle gelişiyordu: Lise ortamı. İlk gün heyecanı gibi bir şey var. Çocuklardan bir tanesi diğer erkekleri kesiyor, bunlardan bir cacık çıkmaz bu sümükleri ezerim bu sınıfın da paşası ben olurum tadında düşünüyor.

Sonra içeri bu psikopat görünümlü liseli girip, seri katil bakışı atarak buna yaklaşıyordu. Bu kendi kendinin paşası olan çocuk da korku krizi geçiriyordu. O sırada psikopat görünümlü karakter "ya benim yerime oturmuş üf :( nasıl söylesem ki şimdi kalkmasını ayıp mı olur acaba" gibi tatlı düşünceler içindeydi. Aslında psikopat biri değil değil. Sadece öyle gözüküyor.

Nedir bu anime bilen ve bildirmek isteyen var mı? Duyanlar duymayanlara anlatsın mı?

 
haganai olabilir. öyle bir sahne hatırlamıyorum ama baş karakter görüntüsünden dolayı kabadayı sanılıyordu.

ingilizceniz varsa r/animesuggest 'e sorun bir de.
  • inheritance  (04.10.19 09:41:29) 
Yok çizimleri böyle değildi. Fakat teşekkürler.


  • testis agrisi  (04.10.19 12:15:30) 
Cromartie High School, en sevdigim komedi animelerden biridir.


  • JohnOakley  (04.10.19 12:23:59 ~ 12:24:30) 
Çizimleri buna da benzemiyordu :(


  • testis agrisi  (04.10.19 18:26:37) 
great teacher onizuka olma ihtimali var mı?


  • inheritance  (05.10.19 20:15:46) 
o da değil :( bu vesileyle bu örüntüde birçok anime olduğunu anlamış oldum :)


  • testis agrisi  (05.10.19 20:28:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.