[]

ada eskpresine binen var mı ?

pendikten adapazarına gidiyormuş tcdd ye göre , binen varsa detaylı bilgi verebilir mi ? marmaraya benzer bi sistem mi , akbil basabiliyor muyuz ? ücret ne kadar ? aylık kullanımdan yer mi ?
 
Akbil yok bildiğim kadarıyla. TCDD nin sitesinden bilet alıyorsun


  • olaylar olaylar  (03.10.19 23:10:42) 
akbil tuzla'dan sonra çalışmaz.


  • bisorumvargaliba  (03.10.19 23:24:45) 
bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın çocuklar ! marmarayda akbille gebzeye kadar gidiliyor .Hiç mi ada ekspresine binen olmadı ahali ?


  • paralanka  (03.10.19 23:27:07) 
bilgi sahibiyim sakarya'lıyım ada ekspres'i yıllardır yoktu, tekrardan hizmete geçsin diye defalarca adapazarı garı önünde eylemlere katıldım. akbil geçmez. net.


  • bisorumvargaliba  (03.10.19 23:29:48) 
ada ekspresine bundan 17 sene önce her gün binerdim. o zaman ona özgü biletler vardı. içeride kondüktör kontrol ederdi. ayrıca aylık kart da olurdu. ben onu kullanırdım. şimdi nasıldır bilmem.


  • iddaaci  (03.10.19 23:30:52) 
akbil geçmez, tcdd'nin sisteminden veya gişeden bilet alıyorsun aynı yht gibi. eski beyaz vagonlu ankara trenleri ile yapılıyor seferler.


  • hadsafhada  (03.10.19 23:38:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.