[]

En kral köpek maması

- Hangisi sizce?
- Köpek maması alırken nelere bakıyorsunuz?

(2 yaş golden)

 
purina iyidir. şimdi bir de pro performance çıktı. o da sağlamdır.


  • iddaaci  (03.10.19 23:33:03) 
Kopek mamasi fast food benim gozumde. Hicbiri ozenle hazirlanmis evde yapilandan ustun olamaz. Ozenle hazirlanmis derken, kopegin yas-kilosu ve hatta cinsine gore degisen besin ihtiyaci var. En azindan, veterinerlerin ideal dedigi vitamin-mineral degerleri var. Bunlara uyan bir beslenme sekli en iyisi benim gozumde.

Hazir mama da aliyorum, cunku tasinmasi kolay egitimde. Ulkemde olan ureticeden, sorumu sordugumda yanitlayan musteri temsilcesi olan bir markadan ve de kesinlikle organik sertifikali hazir mama alirim. Taurin ve kalsiyum degerlerine ekstra bakarim.
  • buf-e kür  (04.10.19 01:07:58 ~ 01:09:01) 
orijen > acana > diğerleri

orijen’e denk mama çıkmıştır da piyasada ilk yayılmanın avantajı var
  • passion rules the game  (04.10.19 08:23:27) 
Bence Orijen'in protein orani cok yuksek. Onu da surdan biliyorum, metabolize edilmeyen protein idrarla atiliyormus. O da cimlerin sararmasina sebep oluyor. Cimler umrumda degil de, neden gereksiz yere protein yuklemesi yapayim.
Turkiye'de degilim o yuzden mama oneremiyorum ama Almanya'daki zooplus'tan GreenPet'in FarmDog ya da InsektDog mamasini aliyorum.

  • bir varmis bir yokmus  (04.10.19 17:27:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.