[]

bluetooth kulaklık

arkadaşlar merhaba,en fzla 200 tl oalcak şekilde bluetooth kulaklık önerisi olan var mı? kutusu olan bir model olsa süper olur hatta, şimdiden teşekkürler.
 
redmi airdots fena değil, f/p en azından 130 liraya falan bulunabiliyor. ses kalitesi 7/10 veririm. kaliteli kablolu kulaklıklar kadar iyi değil ses kalitesi tabi. ama spor yaparken falan rahat kullanımı var


  • egokalp  (03.10.19 20:26:35) 
Redmi airdots, baya memnunum.


  • adwokat  (03.10.19 21:18:20) 
www.hepsiburada.com
7-8 aydır kullanıyorum, ses kalitesi çok iyi. şarjı da uzun süre idare ediyor.

geçen hafta kardeşime xiaomi kulaklık aldım
www.hepsiburada.com

tamam tasarımı iyi, kulağa çok iyi oturuyor ama ses kalitesi hiç tatmin etmedi, çok tiz ve bas yok. ayrıca kısa süre kullanımda bile baş ağrısı yapıyordu.
  • MtKrt  (04.10.19 02:03:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.