[]

ps4 oyun paylaşma

Arkadaşlar selamlar,

ps4 konusunda yeniyim biraz.

şimdi benim kendi psn hesabımda bir oyun var. yakın bir arkadaşımın da psn hesabında birkaç oyun var.

ben kendi şifremi arkadaşıma versem o benim şifremle giriş yapsa,
o da kendi şifresini bana verse, ben onun şifresiyle giriş yapsam falan.

bendeki veya ondaki oyunları aynı anda farklı ps4'lerde oynayabilir miyiz?

bu arada güveniyoruz arkadaşımla birbirimize problem yok yani.

eğer mümkünse, nasıldır ne yapmak lazım birinci hesap ikinci hesap falan, babanneye anlatır gibi anlatır mısınız lütfen. bakın babanne kısmı çok önemli istirham ediyorum.

 
Bu bahsettiğiniz PSN Kardeşliği. Şimdi şöyle yapıyorsunuz; siz arkadaşınızın hesabını, arkadaşınız da sizin hesabınızı makineye Primary olarak ekleyecek. Bunun için arkadaşınızın hesabıyla giriş yapın. Sonra kendi hesabınızı açıp ayarlar>hesap yönetimi>bu hesabı ps4 sisteminde ana hesap olarak etkinleştir kısmından devre dışı bırakıp arkadaşınızın hesabını da yine bu kısma girip ana hesap olarak etkinleştirin. Arkadaşınız da sizin hesabınız için aynısını yapsın. Ondan sonra kendi hesaplarınıza girip iki hesaptaki oyunları da normal bir şekilde oynayabilirsiniz.


  • captainimsi  (03.10.19 09:51:59 ~ 09:52:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.