[]

Yanlış hedefi vurmak

Merhaba, hoşlandığım kıza yakınlaşmaya çalışırken hep kızın yakın kız arkadaşlarıyla samimi oluyorum ve genelde arkadaşları benden hoşlanıyor, ilgi gösteriyor. Niye böyle oluyor? Acaba ilgilimi çok belli etmemek için diğer kıza mı yakınlaşıyorum? Böyle olunca asıl hedef uzaklaşıyor benden. Sorunum ne?
 
doğru hedefi vurmak için doğru hedefe odaklanmak lazımmış demek ki.


  • sanzelize canavari  (03.10.19 09:12:33) 
o zaman kızın yakın arkadaşını hedef al.


  • orijinal nick bulamadim  (03.10.19 09:26:26) 
Bana pek yanlis yoldaymissin gibi gelmedi. Yan hedeften sektirme yöntemiyle hedefi vurabilirsin.


  • stavro  (03.10.19 09:58:24) 
artık doğru hedef, kızın yakın arkadaşı demektir bu.

i.kym-cdn.com
  • cay koy geliyorum  (03.10.19 11:24:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.