2004-2009 arası yabancı radyo hitleri (radyo 5'i hatırlayan var mı?)

bu dönemlerde (lise sona doğru, üniversite başlangıcına doğru) çok fazla radyo dinlerdim. radyo 5'i hatırlayan var mı bilmiyorum. sarı renkli bir sitesi vardı ve hitleri yayınlarlardı. bunun dışında elbette radyo mydonose ve metro fm geliyor. her neyse ilk kanalda çalan şarkılar genelde kolay bulunan şarkılar değildi. exclusive'leri oluyordu.

soru1: bu dönemden ve bu kanallardan (özellikle radyo 5 ve mydonose) hatırladığınız ve az kişinin bildiği şarkılar var mı? veya bu şarkıyı bir tek ben biliyorum sanırım dediğiniz.

soru2: bildiğiniz playlist var mı? youtube olur, spotify olur vs.

not: radyoda çalan şarkılar genelde klibi olmayan şarkılardı. çünkü klipli şarkılar zaten her yerde görünüyordu, fazla populerdi.

örnek: www.youtube.com

Bahsettiğin şeyi çok iyi anladım ama tatmin edici cevap için o dönem kullandığım mp3 çalarımı bulmam lazım, o da imkansıza yakın kim bilir nerelere gömüldü.
Zorladım, bu geldi aklıma. Zaten ünlü tipler olmadıkları için isimler unutuldu gitti ama bu şarkı favorilerimdendi, o yüzden kalmış aklımda. Aklıma başka gelirse eklerim. youtu.be

  • Bruce  (03.10.19 05:40:37)
Arash- boro boro
Jamelie- superstar
Magic box -This is better

Ben de sadece radyo 5 it's fresh dinlerdim o yıllarda. Gun icinde hatırladıkça editlerim.
  • duster  (03.10.19 07:50:38)
@duster bu şarkılar bile epey popüler aslında :(

  • Sour  (03.10.19 12:43:05)
@sour

youtu.be

peki bunu hatırladın mı? sabah akşam çalardı.
  • duster  (04.10.19 08:26:48)