[]

Güncel Türk dizilerini indirme?

Selamlar. Annem kaçırdığı dizileri ertesi gün izlemek istiyor. Ben de artizlik yaptım "internette hepsi var kasma anne yeaa" dedim, şimdi baktım hiçbir şey bulamıyorum. Videoya geliyorum telif yüzünden kaldırılmıştır diyor. Var mıdır bunun yolu yordamı?

Bu arada evde internet yok. Okuldan indirip eve götürcem :-) o yüzden indirilebilir site tavsiye ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.


 
okul bilgisayarını kullanıp flash bellekle transfer yapacaksanız, internet download manager uygulamasını indirip tarayıcıya uzantı olarak ekledikten sonra resmi sitelerinden(kanal d..) indirebilirsiniz.
anında indirilip kuralabilen bir uygulama. 1 ay deneme sürümü yalnız. sonra fake keyler ile uzatabilirsiniz belki.

  • kirmizimsi  (02.10.19 21:56:06) 
dizi hangi kanalda yayınlandıysa o kanalın web sitesine koyuluyor bölümler genelde. puhu tv'de de oluyor bazıları. internet download manager tarzı siteye gömülü video indirme programı kullanarak kanalların sitelerinden indirmek en makulu gibi gözüküyor.


  • mr rosebud  (02.10.19 21:58:36) 
Kanal d dizileri blutv'ye yükleniyor üyelik kazanmak adına. Vatanım sensin izlemek istemiş ve bulamamış idim ben de. Puhutv de show tv ağırlıklı olmak üzere bir çok diziyi yayınlıyordu, paralı olmadıysa henüz. Bunun dışında amelelik yapıp bütün linkleri kontrol edip kaldırılmamış video bulmak lazım ya da torrent'e bu dizileri her hafta sıkılmadan yorulmadan yükleyen manyaklar var mı bakmak lazım.


  • apartman teyze  (02.10.19 22:07:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.