[]

Sallayarak AÖF biter mi?

Sınavlara girip atıp çıksam biter mi böyle?
 
önceden biterdi, ben bitirdim. ama şimdi 4 yanlıs bir dogru olayı cıktı, çok az ama çok az çalısman gerekebilir.


  • binder dandet  (02.10.19 16:38:09) 
bölümüne göre değişir. sosyoloji birinci sınıfı sırf genel kültürümle, bilgi birikimimle bitirdim.


  • sir gawain  (02.10.19 16:47:53) 
2010'da ben de işletmeyi bitirdim, 0 çalışma 0 taktik. örgün eğitimim tamamıyle alakasız bi bölümdü. Şimdi nasıldır bilmem, bence çok saçmaydı bizim zamanımızda.


  • bidakikanizialicam  (02.10.19 16:57:32) 
iktisat 2 ye kadar geldim sonrası fos


  • jamswety  (02.10.19 17:59:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.