[]

ev boyatmak / bursa

ilk defa ev boyatacağım. fiyatları görünce şok oldum. hem çıktığım evi hem yeni evi boyatmam lazım. 2+1 ve 3+1.
sadece 2+1'e 1400tl istediler(filli boya + işçilik).
fiyatlar bursa için normal mi yoksa önerebileceğiniz usta var mı?


 
komşularınız yakında boyatmıştır illa. apartmanda bir her şeyi bilen vardır. önce onunla konuşurdum ben olsam.


  • 9kuyruklukedi  (02.10.19 15:03:27) 
komşuculuk ölmüş. her katta 5 daire var. geçen 10 kase aşureyi 6 kat dolaştım bitiremedim. karşılaşınca kafasını çeviriyor insanlar.

şimdi sahibindende boya ustalarının da hizmet verdiğini gördüm. yeni öğrendim. onları arayıp soruyorum.
  • oksijensiznefes  (02.10.19 15:35:15) 
armut.com da güzel bir araştırmayla makul bir şeyler bulabilirsin kanımca.

bir de bu olaylar için en güzeli yeni evini hangi emlakçıdan kiraladıysan ya da aldıysan ona sormak illa ki birilerine yönlendiriyorlar onları mahçup etmeyecek.
  • mr goodnick  (02.10.19 17:00:39) 
sadece işçilik 600 tl civarında olması lazım. eğer çok pis bir ev değilse ve kapı vb gibi ekstra boyanacak yerler yoksa.

bir tavsiyem de boyayı sen al sadece işçilik hizmeti al. daha ucuza gelir diye bence.
  • al basmadan donu var  (03.10.19 11:41:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.