[]

Kıbrıs Ercan Havalimanı'ndan Girne'ye ulaşım

Duyduğuma göre Kıbrıs'ta taksi ile transfer çok pahalı imiş, ekim ayında bir kongrede görev alacağım. Otel Girne'de, Ercan Havalimanın'dan Girnedeki otele en uygun fiyatlı nasıl ulaşabilirim bilen var mı? yada taksi ile ulaşım için önereceğiniz bir numara isim olur mu? kongre inanılmaz yüksek fiyatlar talep ediyor kendi shuttle hizmeti için.




 
Lefkoşa merkezinden(otogar) Girne'ye dolmuşlar var. Pahalı değil. Ama havaalanı lefkoşa arası geçiş nasıl bilmiyorum.


  • birşeylersoracağım  (01.10.19 15:22:35) 
Girne"ye kibhas gidiyor turkiyedeki havas gibi düşün ama Girne girişte bırakıyor. Otelin mesela çok disaridaysa yine işini görmez.


  • cedex  (01.10.19 15:24:31) 
direkt otelle iletisime gecip sordunuz mu? onlar surekli kullandiklari icin uygun fiyat verebilirler.


  • brkylmz  (01.10.19 15:29:03) 
Kibhas ile kendini girneye at. Oradan taksi ile devam


  • infernalcadre  (01.10.19 15:34:35) 
Kıbhas. Bence araba kirala ama. Arabasız tuvalete bile gidemezsin kıbrısta


  • Delay Fuze  (01.10.19 19:07:53) 
Kıbhas - kibhas.org

Havaalanından çıkınca hemen solda Kıbhas ofisi var, Girne otobüsüne binin 22,50 TL'ydi en son yanlış hatırlamıyorsam. Girne'de dolmuşların olduğu yerde iniyorsunuz, oradan Kıbrıs'taki tüm otellere dolmuş kalkıyor.
  • captainimsi  (02.10.19 09:52:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.