youtube'da trend listesine bakıyor musunuz hiç?

bu youtuberlar trendlere girince çok seviniyor ama düşündüm senede 2 kere bile açıp acaba bugün trendlerde neler varmış bi izleyeyim demiyorumdur.

merak ettim siz hiç açıp trendleri izliyo musunuz?

niye seviniyolar ben de bilmiyorum muhtemelen etkileşimi çok olan (izlenme/yorum) videolar trende düşüyordur ama ben de hiç açıp izlemem ki evde normal televizyonu açmıyoruz ya youtube ya netflix açık ki %80 youtube açık. ama belki trendleri açmasak da izlediğimiz video türüne bağlı olarak öneriliyor olabilir trende düşünce..

  • matilda  (01.10.19 14:28:10 ~ 14:36:22)
Açmıyorum ama en az2 günde bir bakarım

  • kmesne  (01.10.19 14:37:51)
Evrendeki en aptal seylerin Top listesi oldugu icin bakmiyorum.

Trendlere girince sevinmelerinin nedeni trende girecek kadar trafiklerinin olmasi. Dusundugun gibi degil yani. Kimsenin Trende bakmasina gerek yok, bir video trend'e girdiyse zirt pirt kullanicilarin karsisina cikaracak demek onu youtube algoritmasi.

Gerizekali falan degilse trende girince sevinir adam.
  • stavro  (01.10.19 14:42:41 ~ 14:43:10)
Ben bakıyorum ama genelde ilgimi çeken bir şey çıkmıyor.

  • roket adam  (01.10.19 15:19:49)
ilk 10 dizi bolumleri (arada bir iki tane youtube fenomeni), 10-14 arasi magazin-show haber, 15-20 arasi cocuklar icin salak icerikler ve 1-2 tane arapca video.

bakacak bir sey yok.
  • brkylmz  (01.10.19 15:35:58)
ilk açtığımda bakıyorum.bir nevi dünün en beğenilen entryleri gibi :)

  • since1907  (01.10.19 15:36:37)
Hayır.
Login olmadan giriş yaptıysam yanlışlıkla hemen çıkıyorum.

Trendler beni üzüyor
  • biseysorcaktim  (01.10.19 16:16:25)
bir kez bile bakmadım.

  • ada meltemi  (01.10.19 17:48:30)
Hiç bakmadım. Youtube'da zaten sürekli oturumum açık.

  • wish i could find a way to disappear  (02.10.19 00:02:43)