[]

edevletten gelen ceza

hız aşımından dolayı edevlet üzerinden ceza geldi. İnternet üzerinden vergi dairesi aracılığıyla ödemeye kalktığımda cezayı bulamıyor. Beyanla ödeme yapmak için iş bankasını deniyorum orada da cezanın bildirim tarihi var onu bilmiyorum. Ne yapmak lazım bu durumda?
 
yazıldığı 15 günü geçmediyse, ceza yazılış tarihi girin bildirim tarihine.

sıkıntı olmaz.
  • mistikla  (01.10.19 14:12:33) 
Bugün öğrendiğiniz için bugünü girin beyanlı ödeme ile olacak


  • infernalcadre  (01.10.19 15:50:10) 
Mayısta yediğim ceza e devlete yeni düştü. Eğer 4-5 ay yediğiniz ve ödediğiniz bir ceza varsa o olabilir. Mükerrer ödememek adına hafızamızı yoklayalım.


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (01.10.19 16:10:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.