[]

özel sağlık sigortasında eş durumu

selamlar arkadaşlar, sirket özel sağlık sigortası ayarladı bize.

benim ücreti sirket karşılayacak ama eşimin ücreti 3.036tl bunu yaptırmalımıyım yoksa kalsın mı?

daha önce hiç sigorta yaptırmadığımdan fiyatları ve durumları hakkında bilgim yok.

 
Kapsamı önemli... eğer yatarak tedavi vs karşılıyorsa yaptırırdım ben olsam 3000 tl beni sarsmaz senelik.
Sigortanın önemini şöyle anladım yurtdışında yaşıyoruz Eşimin şirketi özel sigorta yaptığı için bende yararlanabiliyorum bu sigortadan ameliyat oldum, diş tedavim ilaçlarım vs vs. Aşırı derecede avantajlı bizim açımızdan. Hastalığın ne zaman geleceğini bilemezsiniz. Bu yüzden aşırı masraftan kaçınmak özel hastanede hizmet almak için mutlaka yaptırım.

  • Boris  (30.09.19 18:51:12) 
ayaktan limitleri iyiyse ve yatarak tedavinin tamamini karsiliyorsa yaptirin mutlaka. kullanmazsiniz kullanmazsiniz bir kere isiniz duser tum yatirdiginiz tutari fazlasiyla karsilar.

bir doktor muayenesinin 500 tl oldugunu ve devlet hastanelerinde test icin nisan 2020ye randevu verdiklerini goz onune alirsaniz 3bin bir sey degil. sirketle gorusun muhtemelen 12ye bolup maasinizdan duserler.
  • brkylmz  (30.09.19 19:21:16) 
benim özel sağlık hemoroid ameliyatımı karşılamadı üstelik bir gece hastanede yatmıştım. detayları araştırın aksi taktirde bir işe yaramıyor.


  • kanlakarisikyagmur  (30.09.19 19:26:22) 
eşinizin yıllık sağlık mastafı 3k dan fazla mı? fazlaysa yaptırın. yoksa çok gerek görmüyorum ben genç insanlarda..

poliçe kapsamı öenmli +1
  • benaslinda  (30.09.19 22:09:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.