[]

Başlangıç seviyesinde gitar

Merhaba 7 yaşındayıki kızımın okulda gitar kursu açıkacak. Yazdırdım. Henuz öğretmenle tanışmadık. Evde gitar yok. Acaba nasıl bir gitar almalıyım? Pahalı olmayacak uygun fiyatlı bir gitar istiyorum. Çünkü sevmez ve devam etmezse içim acımasın. Önerileriniz neler?
Belki öğretmende yönlendirir ama ben ön bir araştırma yapmak istedim. Gitardan zerre anlamıyorum. 
7 yaşındaki biri için gitarda arayacağınız tek özellik boyutları olsun. yaşı ilerledikçe ve bu işi sevdikçe daha profesyonel kasalara geçebilirsiniz. ama şu an için ağaç vs pek de önemli bir kriter olmamalı sizin için.


  • kablelvuku  (30.09.19 17:00:52) 
Kızınız için ağacından ziyade işçiliği önemli. En azından fretleri, burguları, köprüsü düzgün ve sorunsuz bir model alırsanız motivasyonunu kaybetmez. Bunların kalitesi de giriş seviyesinde parasıyla paralel olarak artıyor.

O yüzden siz önce bütçenizi belirleyin. O fiyata bilindik markaların eş seviyedeki gitarlarından birini kızınız seçsin.
  • Piukh  (30.09.19 17:55:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.