[]

Termos tavsiyesi

Sabahlari okula giderken kahvemi hazirlayip yanima alabilecegim bir termosa ihtiyacim var bir tane var bende ama bikeresinde acildi butun kahve cantama döküldü oyüzden güvenli iyi marka önerilerinizi bekliyorum. Görseli ve iciminin kolay olmasi tutmasi vs. de önemli tabi.
 
Stanley One Hand.


  • angelus  (30.09.19 13:54:42) 
Sıcak tutması ve sağlık açısından çift duvarlı çelik termos önerebilirim. Ben starbucks, stanley ve tchibodan aldım memnunum.


  • jazzabel  (30.09.19 14:12:07) 
contigo byronları öneririm.


  • stimpak  (30.09.19 14:15:02) 
www.amazon.com

yıllardır linkteki contigo termosu kullanıyorum.. içi çok hafif karardı ama hala sızdırma gibi şeyler yapmıyor.. üzerindeki kilit mekanizması, termos çantadayken mandal yanlışlıkla basılmasın diye var..

edüt: 16oz = 470ml = orta boy starbucks bardağı
  • strobist  (30.09.19 15:28:04 ~ 15:29:02) 
Stanley one hand var bende de ama tchibonunkiler de daha uygun fiyata aynı performansı yakalıyor. Benim bu stanley starbucksın standart muglarından biraz daha az süre sıcak tutuyor. Ama çevirmeli kapaklılar öyle değildi stanleyde daha uzun süre gidiyordu. Tchibo kurtarır.


  • kullanıcıadımbuolsun  (30.09.19 20:28:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.