[]

semih kaplanoğlu yusuf üçlemesi (yumurta, bal, süt)

bunu sırasıyla izlemezssek tadı kaçar mı? gördüğüm kadarıyla en sevilen film bal bu üçlemede ilk onu izleyeyim seversem diğerlerine de bakarım dedim ama önce yumurta'yı izlememiş olmam tadını kaçıracaksa yapmayayım öyle.
 
tadını kaçırmaz bence istediğin sırada izleyebilirsin. fakat sorun şu ki hikaye akışı diğerleriyle aynı olsa da bal'da ekstra olarak çekilen yer nedeniyle renk, doğa, yeşil ve elbette oyuncular daha iyi. bu yüzden diğer filmlerde modunuzun düşme ihtimali yok değil.


  • aziz dostum jack  (30.09.19 12:30:20) 
filmler birbirinden bağımsız. bal çocukluk, süt ergenlik, gençlik yumurta karakterin yetişkin halini ele alıyor. Yönetmen yetişkinlikten çocukluğa doğru gidiyordu, pek farketmez bence sıra


  • freedonia  (30.09.19 17:18:02 ~ 17:21:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.