Windows 7

merhabalar,

Arkadaslar gecen hafta avusturya dan bir laptop aldim, yalniz bu allahsiz laptopun windows 7 isletim sistemi ve keyboardi almanca. tamam keyboardda cok bir problem yok, alistim bile fakat merak ettigim sey, ben bu almanca yuklu windows 7 yi format atmadan ingilizceye cevirebilirmiyim? bu arada windows 7 premium 64 bit. simdiden tesekkur ederim yardim edeceklere.

evet.. cok basit.. denetim masasından saat dil ve bölge seçeneğinden değişir.. yanında dünya ve saat logosu var..

  • 000000  (14.04.10 17:14:25 ~ 17:15:53)
  • Polizei  (14.04.10 17:15:48)
windows update ten yüklüyor dilleri aslında..belki yüklemiştir. önce bir bakın bence..

  • 000000  (14.04.10 17:18:01)
klavye dilini sormuyor yalnız. windows'un kendisi de almanca imiş.

şöyle bir windows düşünün yani: img293.imageshack.us

hah bunun dilini değiştirmek istiyor.
  • kibritsuyu  (14.04.10 17:31:48)
kibrit suyu, tamam işte senin dediin de göruntuleme dili.. o da benim dediğim yerden oluyor işte.. ben de gecen hafta kurdum w7.. ingilizceydi alet.. önce türkce dil paketi yukluyosun..sonra dediğim ayarı yapıyorsun ve os türkce oluyor..

  • 000000  (14.04.10 17:36:18 ~ 17:36:52)
o zaman tamam. ilk cevap klavye diliyle ilgiliydi sanki. ona istinaden yazdım.

  • kibritsuyu  (14.04.10 17:56:29)
eger ultimate degilse kullanilma dilini degistiremezsiniz maalesef. format atmaniz lazim.

  • crucio  (14.04.10 19:19:13)
benım bıldıgım degıstırılmıyor sadece degıstıren ultimate surumudur

  • bugra222  (14.04.10 20:06:47)
banada aynisini demislerdi aldigim yerden bugra222, windows 7 ultimate surumu degilse degistirilemez diye.
bu arada 00000 senin windows 7 ultimate miydi ki degistirebildin yoksa home premium muydu? Onun da aciklamasini yaparsaniz cok iyi olur. home premium olupta dili degistirebiliyorsak, o zaman gonderdigin linkten turkce dil paketini yukleyip, dili degistirmeye ugrasacagim. bu arada cevaplar icin cok tesekkur ederim hepinize. umarim sonucta format atmadan dilini degistirilmis bir windows 7 sahibi olabilirim.

  • telaku  (14.04.10 20:55:23)
support.microsoft.com

burdan da gorebildiginiz gibi dil paketleri sadece ultimate ve enterprise editionlar icin gecerli. baska yerden dil paketini indirseniz bile yukleyemiyorsunuz maalesef. windowsu tekrar kurmaniz gerekiyor
  • crucio  (14.04.10 22:01:27)