[]

Eski fotolarinizi siliyor musunuz?

Kac bin tane oldugunu bilmiyorum. Girip silmeye useniyorum o derece. Ama icinde eski sevgili vs kotu resimler de var.

Siz nasil yapiyorsunuz? Yada naparsiniz. İcimden bi ses banane yaaa diyor diger yandan da kiz arkadasim oldugunda onu rahatsiz edecegini dusunmekteyim.

Simdiden tesekkurler yanitlar icin.

 
hayır tam tersi arşivliyorum. ayıp da değil bence geçmişte bir yaşanmışlık varsa bence yeni gelen kişi de ona saygı göstermeli


  • insan opusen hayvandir  (30.09.19 10:20:05) 
silmiyorum. hepsi google photos'a duruyor.

beni ben yapan bütüüüünnnnn onlar. rahatsız oluyorsa yapacak bir şey yok.
  • babilbaligi  (30.09.19 10:22:10) 
Drive a atıyorum.


  • baal  (30.09.19 10:26:16) 
Google photos +1
Eski fotoğraflara laf eden sevgili kaldı mı ya, yaşlandım ben :(

  • whoosie  (30.09.19 10:34:51) 
ben zaman zaman 1-2 saatimi ayırıp temizliyorum ama muhtemelen ben telefondan temizlemeden önce google photos'a otomatik arşivleniyordur. benimki sadece telefondan silmek.


  • teritori  (30.09.19 10:51:24) 
yılda 1 toplu muhafaza ve silme işlemi yapıyorum. eski sevgili fotosuna denk gelirsem siliyorum. böyle şeyleri genelde tutmam.


  • damla sakızlı dondurma  (30.09.19 10:51:57) 
Google photos. Yüz tanımayı aktif ettim, herkesin fotoğrafını ayirabiliyorum.
Çok isterseniz eski sevgililerin olduğu fotoğrafı 1 dakika içinde siler ya da ayrı albüme alır ya da arşive atıp göz önünden çekersiniz.

  • kisa  (30.09.19 10:57:30) 
telefondan otomatik olarak yandex diske yükleyip siliyorum


  • 9kuyruklukedi  (30.09.19 11:25:34) 
Asla silmem. Saklama, raporlama, istatistik tutma takintim var, kaldi ki hatira da barindiran fotograflari sileyim.
Google photos ve ek olarak harici harddiskte sakliyorum.

  • stavro  (30.09.19 14:14:56 ~ 14:15:21) 
Eski sevgili fotoğraflarını silerim. Hatta eskiden samimi olan ama artık samimi olmayan arladaş fotolarının bile büyük kısmını siliyorum, numunelik birkaç tane bırakıyorum. Dosya arşivlemek bana çok yer kaybı gibi geliyor. Sevgilim eski sevgilisiyle olan fotoğraflarını saklasa rahatsız hissederim, ama sil demem.

Fotoğrafları bir harici hard diskte depoluyorum. Her senenin fotoğrafları ayrı klasörler içinde olur, ama dediğim gibi çoğunu sildiğim için dosyalar çok kalabalık değil. O yüzden uğraştırıcı olmuyor.
  • doruklara sevdalandım  (01.10.19 08:43:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.