[]

Kaban ve cekette % kaç yün oranı iyidir?

%100 yün bulamadım. Genelde %70-65 falan var. Bu oranlar iyi midir?
 
53 olmalı abi


  • her giriste sifresini unutan adam  (30.09.19 00:26:43) 
@her giriste sifresini unutan adam

cidden çok esprilisin. ıq sınır mı?
  • insomniac  (30.09.19 00:28:41) 
  • her giriste sifresini unutan adam  (30.09.19 00:34:01) 
Bende seksenlik var şu ürün resmen mevsimlik niyetine giyiyorum hiç sıcak felan tutmuyor. Sıcak tutsun istiyorsanız dolgulu montlar sıcak tutuyor ama klasik ve şık olması gerekiyorsa kaşmir karışımlı araştırın.
www.boyner.com.tr

  • cilekli pasta  (30.09.19 00:56:13) 
Iyi bir kislik kaban ya da ceketin mumkun oldugunca hafif olmasi ve mumkun oldugunca sicak tutmasi istenir. cilekli pasta da belirtmis, 100% yun bir urun cok da sicak tutmayabilir, cunku cok hava alir. Verdiginiz oranlar bu cervecede makul.


  • ebabil curnatasi  (30.09.19 05:31:50 ~ 05:32:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.