[]

Kış için koşu ekipmanı

Hey guys

Yazın koşma alışkanlığı edindim çok mutluyum. Bunu kışın da devam ettirmek istiyorum ama bunun için ekipmana ihtiyacım var. Nereden neler almalıyım kaliteli ve uygun fiyatlı?

Benim aklıma gelenler;
Şort altına giymelik uzun tayt :p
Üstüme giyilecek uzun kollu ince böyle mont gibi olan şeylerden ama ince ve sıcak tutacak
Uzun çorap

Bu itemleri nereden alayım?

 
decathlon.


  • Tears of Devil  (29.09.19 22:34:06) 
decathlon tam sana göre.. oraya git koşu reyonuna bi bak..


  • strobist  (29.09.19 22:34:25) 
Tchibo, decathlon+1


  • anthemis nobilis  (29.09.19 22:44:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.