2-3 km yürüdükten sonra tüm gün ayak ağrısı olması

tempolu yada bir süre içinde değilde gün içinde toplam yürüyüşüm 2-3 km olunca o gecem zehir oluyor ayak ağrısından. doktora gittim bir kaç kan testi sonucu demir değerin düşük deyip ilaçlar verdi, ağrı kesici falan ama bende acaba şu kas lif yırtılmaları gibi şeyler olmuş olmasın? tekrar gidip mr mi çekeyim ne yapmam gerekiyor?

diz kapağının alt kısmı özellikle

1.cisi iyi ayakkabın yoktur. 2.cisi düzgün zeminde yürümediğindendir. diz kapağı çevresinde ağrın varsa menisküs. diz kapak altındaysa kaslara aşırı yük binmiştir. sıcak banyo ve kremle dinlen. mr a girip boşa radyasyon yeme.

  • mikahakkinen  (29.09.19 21:34:18)
mr radyasyon kaynağı değildir. spor hekimine gidin

  • argent dawn  (29.09.19 23:21:00)
Duz tabanlik var mi?

  • E.R.W.  (30.09.19 00:36:33)
Sorun büyük ihtimal ayakkabılarda.

  • insomniac  (30.09.19 00:38:34)
Mr degil de once iyi bi ortotopediste gorun, mrdan once yapılacak bir suru sey var.

  • red g  (30.09.19 08:43:40)
geç gördüm kusura bakmayın.

1- sırf bu ağrılar geçsin diye iyi olduğunu düşündüğüm bir ayakkabı aldım gayet memnunum ama illa bu tarz alınacak dediğiniz ayakkabılar varsa tavsiyelerinizi beklerim.

2- 180 boy 65.5 kg kilo (erkek)

3- düz tabanlık yok

gece sıcak duş ve rahat bir uyku iyi geliyor ama gün içinde benzeri hafif yürümeler aynı şeyi yaşatıyor tekrar.

spor hekimi bulabilirsem gidecem iyi fikir. başka tavsiyelere de açığım
  • avatar is back  (30.09.19 13:02:53)