[]

E-yds

Normal yds den zorluk olarak farkı nedir? Daha mı kolay oluyor da talep bu kadar yüksek? Üstelik fiyatı da 2 katı olmasına rağmen.
 
Aynı zorlukta ama talep olmasının sebebi belirli yerlerde yapılıyor olması ve sayının toplasan en fazla 1.000 kişi civarında olmasıdır. Her ay yapıldığından insanlar yds'yi beklemek istemiyorlar.


  • murtiii  (29.09.19 17:09:46) 
Her ay yapılıyor ve hemen açıklanıyor; beklemek istemeyenler için ideal. Ben normal YDS'den bir farkını göremedim. Hatta e-YDS puanım normal YDS puanımdan düşük geldi.


  • wish i could find a way to disappear  (29.09.19 18:06:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.