[]

Miss Turkey adaylarının gömülmesi

Yani bu ne çeşit bir incel'liktir arkadaş, hepsine baktım, aralarında 1.77m'den kısası yok (yeni nesil zaten böyle upuzun), daha nesi iyi olacaktı ki de millet gömmüş.

Şu mesela, aile boyu sırık gibiler ki kız zaten basketbolcu (yerim)

www.instagram.com

Başka bir resimde, yanındaki delikanlıyı hak etmeyecek kadar güzel ama bizim ekşiciler bunu bile itici bulmuş yaptığı şeyden ötürü.

Edit: gözüme çarpan bir diğer insta adresi için;

www.instagram.com

Geri kalan hepsi için;

eksisozluk.com

Edit 2: Bir de şu sarışın var tabii

www.instagram.com

Bir de mühendislik fakültesinde hatun ne gezer derler, bazıları mühendislik okuyor.

 
Kiz ne yapmis anlayamadim ama sadece fotograflara bakip kizi itici buldum.

Cirkin diyebilecegim biri de asla degil ama ne biliim guzellik beklentiniz dusukmus bence
  • Flipsflops  (29.09.19 16:16:36) 
mesele boy değil, tip. kusura bakmayın da sokakta bunlardan kat kat güzel binlerce kız var. eleştirilen nokta o.


  • candide  (29.09.19 16:17:22) 
miss turkey'ye katılan kızların güzellik seviyeleri tartışılır ama kabul edelim ki hiçbiri bu yarışmaya katılma ihtiyacı hissedecek kadar aman aman bir güzelliğe sahip değil. ortalama veya ortalamanın bir tık üstündeki her kız pohpohlanıyor zaten. tek sorun bu kızcağızlar bu pohpohlanmayı aşırı ciddiye almış.


  • ruhen hastayim ben  (29.09.19 16:35:29) 
bi şey sorucam yanlış anlamayın incel ne demek biliyor musunuz?


  • inekadam  (29.09.19 22:21:36) 
Ben de gömüyorum cunku metrobuste cok daha iyisine denk gelebiloyorsun.
Net bir sekilde "tirt" oluyorlar.

"miss turkey" cok iddaali bir unvan. Esi benzeri bulunmaz bir sey olmasi beklenir dogal olarak. Yani suna bakiyorum, www.instagram.com ben siradan vatandas olarak bundan daha guzel kizlarla takildim, buna miss turkey denirse gulerim ister istemez.
  • stavro  (29.09.19 22:25:42 ~ 22:29:44) 
inekadam

/r/incels
  • Avoiding The Puddle  (29.09.19 22:32:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.