[]

Yüzüm aşırı yağlanıyor

Roaccutane ilacını aralıksız 7 ay kullanmış biriyim. Tedavim 3 ay önce bitti ama yüzüm ve saç derim hala aşırı yağlanıyor. Kolestrolüm yüksek çıkıyor. Zayıf biriyim ve vücut yağ oranım ise cidden çok az. Diyetisyene gittiğimden biliyorum. Bu sorunu kökten çözmek için hangi bölüme gitmeliyim?
 
İlaç kullanırken sebum üretemediğin için ilacın etkisi geçince sistem daha fazla sebum üretmeye başladı.


  • angelus  (29.09.19 14:13:01) 
Dermatolojiye gidin. Kolestrol yuksekligi Roaccutane'dan.


  • msb  (29.09.19 14:20:36) 
@msb hocam roaccutane kullanmadan önce de yüksekti kolestrol :( kardiyoloji bölümüne gitsem ilgilenmezler mi acaba?


  • noeldayın  (29.09.19 14:24:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.