[]

Pegasus ile check in yapamama sorunu

Çarşamba günü yurtdışından Türkiye’ye uçuşumuz var, check in yapabilirsiniz diye bildirim geldi app’i açtım. Vize var mı? Var işaretledim. Vize türü sordu aşağıda seçenek vs. çıkmıyor, yazdığımı da kabul etmiyor hiçbir şekilde. Kamerayla tanımlamaya çalıştım ama onu da kabul etmiyor eksik vize yazıyor. Ne yapmam lazım? Başına gelen var mı?
 
ios android?


  • pgup  (29.09.19 14:18:07) 
ios
Düşündüm ki, burdan daha önce uçtuğumda da böyle olmuştu. Birileri check-in yapılmıyor burda, kalkış saatinden 2-3 saat önce gidiyosun ancak havaalanında yapabiliyosun demişti sanki.

  • megalomaniac  (29.09.19 16:02:16) 
pegasus'a her havalimanında online check-in yapamıyorsunuz. kalkış saatinden 2-3 saat önce gidiyosun ancak havaalanında yapabiliyosun, yorumu doğru.

Online check-in yapılabilen havalimanları listesi şöyle;
www.flypgs.com
  • archmage mahmut  (29.09.19 16:22:07 ~ 16:23:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.