[]

arkadaşlık vs ilişkilerde hep arayan soran taraf olmak

böyle durumlarda kendinize kızar mısınız, yoksa kendinizi kötü/değersiz mi hissedersiniz? nasıl tavır alırsınız? veya hiç tavır almadan yapmaya devam mı edersiniz? bazı insanlar var yakın olduğum halde bir kere bile halimi hatrımı sormuşlukları yok ve ben sormayı kestiğim vakit beni kötü insan olarak nitelendiriyorlar çok zoruma gidiyor.




 
neden dikkate alıyorsun ki onların dediklerini? en fazla iki üç defa katlanırım böyle bir şeye, sonrasında bir daha arayıp sormam. bu çok değersiz, çok kötü hissettiren bir şey.


  • deryassa  (28.09.19 23:25:23) 
Üniversiteyden böyle bi şey yaşamıştım, yine ben davet ettim o arkadaşımı, oturttum karşıma. Benim sana verdiğim kadar değer görmüyorum kardeşim,sen yoluna ben yoluna deyip selamı sabahı kesmiştim. Rahatlıyor insan.


  • antihero  (29.09.19 00:03:22) 
Bırak uğraşma, "ben 10 kere ararsam sen 1 kere arıyorsun, bundan rahatsız olmaya başladım." De geç o tiplere. Düzelirse iyi, düzelmezse de zaten arkadaş değilmişsiniz üxgünğm ama böyle.


  • alecia moore  (29.09.19 10:37:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.