Çok az tanıdığım biri ile buluşuyorum

Daha önce sildiğim duyurularda da bahsettiğim gibi insanlarla genel olarak yalnız kaldığımda konuşacak bir şey bulamıyorum. Kalabalık ortamlarda da durum çok farklı değil. Ama kalabalık olduğu için sıyrılıyorum bir şekilde. Bir kaç gündür konuştuğum Bi hanımefendi ile bugün buşuşuyorum bir cafede. Ama bu durum bende fobi oldu sanırım. Resmen ayaklarım geri gidiyor. Kızın yanına gidip çok sıkıcı kalırım diye. Bi yalan uydurup gitmeyeyim mi napayım ben?

konuşmak zorunda değilsin, gizemli takıl. Kıslar sever. hatta ''ayyy o kadar gizemli ki devamlı uzağa bakıyor'' tarzı muhabbetlere meze olursun.

  • binder dandet  (28.09.19 15:25:41 ~ 15:27:04)
Kızlar gizemi falan sevmez. Yatağa giden yol şakalar komikliklerden geçer. Yüzde bir sevmeyen çıkabilir, deneye deneye bulacan onu.

  • diffarentiationation  (28.09.19 15:29:00)
Bu gibi durumlar için burçların tarihleri ile her burç için birkaç beylik cümle ezberle. O cümleleri biraz süsleyip kıza burcuyla ilgili birkaç iltifat da yaparsan olay bitmiş demektir.

Yunan mitolojisinden birkaç konu öğren. Mesela Niobe'nin hayatı. Hem konu olur, hem seni kültürlü gösterir.

Kızın az buçuk anladığın bir hobisi üzerine yoğunlaş. Ne kadar çok soru sorarsan o kadar mutlu edersin onu.

Güncel olaylar can kurtarır. Depremden konu aç. Bildiğin duyduğun her şeyi anlat.
  • Mirket  (28.09.19 15:42:55)
Yunan mitolojisi mi ? Gunluk hayatinda yunan mitolojisi konusan var mi cidden hahaah
Kizin ilgi alanlari ,kendi ilgi alanlarin, eski anilar bla bla
Sessizlik olursa sıkıcı olur ama kalkip gitmez heralde
  • ishak77  (28.09.19 17:45:09)
Durmadan soru sor hocu. Bırak o konuşsun.

  • plutongezegendegilmi  (28.09.19 17:55:27)