Uyuşturucunun vücutta kalma süresi - Psikoaktif Madde Testi

Aşağılardaki duyuruyu görünce bir bakayım dedim.

www.olaganustukanitlar.com

Bu linkteki süreler gerçek mi? Devlet ve büyük STK'lar da işe giriş öncesi bu testi ister mi? Haber beklediğim bir yer var ama ne zaman olacağı henüz belli değil. İşe kabul almam durumunda yarın gir teste derler mi yoksa baya bir prosedürden sonra mı sıra teste gelir?

Bir arkadaşım kokainden birkaç gün sonra iş başlangıcı öncesi bu teste girmişti ve çıkmamıştı hiçbir şey?

ben bi defa uyuşturucu madde testi yaptırdım iş için.

bi hastane ile anlaşmışlar, sağlık raporunu buradan alacaksın diye söylüyolar, senin haberin olmuyor tabi, sen sağlık raporu alcam ama özel hastaneden diye düşünüyorsun.

oraya girince zaten herşeyini alıyolar, diş göz muayenesine kadar da yapıyolar, buradaki diş uyuşturucu testi ile alakalı.

ben farketmemiştim uyuşturucu testinin de olduğunu ama sonradan anladım.

öteki yandan, bunun piskolojik etkisi de var. yani işveren özellikle uyuşturucu testi olarak da isteyebilir, kurumsal bir firmaysa bana uyuşturucu madde kullanan adaylar gelmesin diye bunu bas bas bağırıp piyasaya duyurarak bunu bir ön eleme mekanizması olarak da kullanabilir.
  • hem şişko hem deli  (28.09.19 12:00:53 ~ 12:03:40)
dun yillardir teste giren arkadasim soylemisti. 14 gun diye. ama hangi uyusturucu icin gecerli bilmiyorum.

  • mayeskuel  (28.09.19 13:11:06)
mesaj attim

  • rm  (28.09.19 23:48:07)