[]

Anime sitesi önerisi

türkçe altyazılı anime izlemek istiyorum. Daha önce Steins Gate ve Code Geass izleyip bitirmiştim, buradan yola çıkarak anime önerisi de alabilirim. Sadece aksiyon değil daha farklı konular da olabilir.
 
Site olarak türkanime iyidir.

Full Metal Alchemist: Brotherhood
Death Note
Shingeki No Kyojin

Bunlar ilk önerilerim. Beğenirsen birkaç tane daha yazarım. İzlemediysen Death Note ve FMA külttür onlara başla ilk
  • sydney  (27.09.19 18:21:30) 
ergo proxy


  • sinek kral  (27.09.19 18:42:11) 
Animeye çizgi film derdim death note tamamen bakış açımı değiştirdi iyi bir tavsiye bence


  • Diskirminant  (27.09.19 19:23:42) 
Saiki k
Death note
Hellsing
The seven deadly sins
Devilman crybaby
A certain scientific railgun
Sword art online

Hepsi netflixte var.
  • inheritance  (27.09.19 20:36:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.